strona główna / kontakt / Gajusz szuka człowieka

GAJUSZ SZUKA CZŁOWIEKA

Praca w Gajuszu

Fundacja Gajusz, działająca od ponad 20 lat na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim. Prowadzimy hospicjum domowe, stacjonarne i perinatalne. 

Jesteśmy po to, aby dzieci nie były same.

Od 2016 roku prowadzimy TULI LULI Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny – jest to jeden z dwóch takich ośrodków w kraju,
a jedyny na terenie województwa łódzkiego i ościennych.
W Centrum Terapii i Pomocy Dziecku i Jego Rodzinie Cukinia wsparciem obejmujemy całe rodziny.

Pracują u nas ludzie z misją pomagania, dla których ważne są dzieci i ich dobro. Każdego roku pomagamy ponad 500 rodzinom. A nasz zespół to już ponad 100 osób. Może chcesz dołączyć do nas?
KIEROWNIK DS. MEDYCZNYCH, LEKARZ

Fundacja Gajusz, działająca od ponad 20 lat na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim. Prowadzimy hospicjum domowe, stacjonarne i perinatalne. Jesteśmy po to, aby Dzieci nie były same.
Od 2016 roku prowadzimy TULI LULI Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny – jest to jeden z dwóch takich ośrodków w kraju, a jedyny na terenie województwa łódzkiego i ościennych. W Centrum Terapii i Pomocy Dziecku i Jego Rodzinie Cukinia wsparciem obejmujemy całe rodziny. Pracują u nas ludzie z misją pomagania, dla których ważne są Dzieci i ich dobro. Każdego roku pomagamy ponad 500 rodzinom. A nasz zespół to już ponad 100 osób. 

Do naszego zespołu Hospicjum Domowego poszukujemy obecnie osoby na stanowisko kierownika ds. medycznych

ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:

 • planowanie i realizacja opieki medycznej nad przewlekle chorymi dziećmi w regionie łódzkim,
 • zarządzanie zespołem lekarzy oraz nadzór merytoryczny i wsparcie decyzyjne w szczególnie trudnych sytuacjach medycznych,
 • współpraca z Zarządem fundacji celem zapewnienia wysokich standardów pomocy Dzieciom oraz Rodzinom,
 • współpraca z zespołem pielęgniarskim, rehabilitantami oraz innymi służbami wspierającymi pacjentów,
 • tworzenie i wdrażanie procedur medycznych,
 • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji medycznej,
 • inicjowanie działań mających na celu podnoszenie satysfakcji naszych Pacjentów i ich Rodzin.


NASZE WYMAGANIA SĄ MOŻLIWE DO SPEŁNIENIA:

 • priorytetem jest posiadanie serdecznego stosunku do naszych małych pacjentów,
 • doświadczenie na stanowisku Pediatry lub Kierownika ds. medycznych oraz specjalizacja pediatryczna,
 • otwartość na ludzi i nowe wyzwania,
 • budowanie życzliwej atmosfery pracy w podległym zespole,
 • gotowość do pracy w elastycznych godzinach (ale w ramach planu) będzie dla nas dodatkowym atutem.


OBIECUJEMY, ŻE:
Spotkasz się z dobrą atmosferą pracy oraz otrzymasz niezbędne wsparcie Zespołu. Jeśli oczekujesz, że w pracy będziesz mógł/mogła pomagać małym pacjentom, ale jednocześnie zależy Ci na współpracy merytorycznej, z pewnością to otrzymasz.
Nasi specjaliści otrzymują również, jeśli jest to potrzebne, wsparcie psychologiczne. Dbamy o naszych pracowników i współpracowników. Zapewniamy dobre warunki zatrudnienia i pracy.

Jeśli jesteś zainteresowana/y, prześlij CV i list motywacyjny na adres praca@gajusz.org.pl Jeśli masz pytania lub chcesz więcej dowiedzieć się o pracy na tym stanowisku, możesz skontaktować się z nami pod nr telefonu 504270753.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli „Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Fundację Gajusz zwanej dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Po jej zakończeniu - w celu prowadzenia dalszej rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od dnia ogłoszenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałem się z prawem do cofnięcia tej zgody w każdym momencie.”

OSOBA SPRZĄTAJĄCA

Fundacja Gajusz, działająca od ponad 20 lat na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim. Prowadzimy hospicjum domowe, stacjonarne
i perinatalne.
Jesteśmy po to, aby Dzieci nie były same.

Od 2016 roku prowadzimy TULI LULI Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny – jest to jeden z dwóch takich ośrodków w kraju, a jedyny na terenie województwa łódzkiego i ościennych. W Centrum Terapii i Pomocy Dziecku i Jego Rodzinie Cukinia wsparciem obejmujemy całe rodziny.
Pracują u nas ludzie z misją pomagania, dla których ważne są Dzieci i ich dobro. Każdego roku pomagamy ponad 1500 Dzieciom. A nasz zespół to już ponad 100 osób.

DLA NASZEGO ZESPOŁU IOP TULI LULI I CENTRUM TERAPII CUKINIA POSZUKUJEMY

OSOBY SPRZĄTAJĄCEJ

Praca, którą oferujemy będzie polegała na utrzymywaniu czystości następujących pomieszczeń:

 • w ramach Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego Tuli Luli (Dąbrowskiego 87): pokoje dziecięce, korytarze, łazienka, kuchnia, pomieszczenia gospodarcze oraz biurowe. Powierzchnia ok. 320 m2 plus taras 80m2. Dni sprzątania poniedziałek, środa, piątek (3 dni po 8 godzin)
 • w ramach Centrum Terapii Cukinia (Piotrkowska 17): sale terapeutyczne (9), sala konferencyjna, korytarze, pomieszczenia kuchenne, biuro, łazienki (3), okresowo mycie okien. Powierzchnia ok. 280 m2. Dni sprzątania wtorek, czwartek (2 dni po 8 godzin)

Współpraca w ramach umowy cywilno-prawnej.
Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany zadzwoń pod numer telefonu 722 111 902 (w godzinach 8-16) lub prześlij CV na adres praca@gajusz.org.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Fundację Gajusz zwanej dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Po jej zakończeniu - w celu prowadzenia dalszej rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od dnia ogłoszenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałem/łam się z prawem do cofnięcia tej zgody w każdym momencie."

PRACOWNIK SOCJALNY

Fundacja Gajusz, działająca od ponad 20 lat na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim. Prowadzimy hospicjum domowe, stacjonarne
i perinatalne.
Jesteśmy po to, aby Dzieci nie były same.

Od 2016 roku prowadzimy TULI LULI Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny – jest to jeden z dwóch takich ośrodków w kraju, a jedyny na terenie województwa łódzkiego i ościennych. W Centrum Terapii i Pomocy Dziecku i Jego Rodzinie Cukinia wsparciem obejmujemy całe rodziny.
Pracują u nas ludzie z misją pomagania, dla których ważne są Dzieci i ich dobro. Każdego roku pomagamy ponad 1500 Dzieciom. A nasz zespół to już ponad 100 osób.


DLA NASZEGO ZESPOŁU HOSPICJUM DOMOWEGO POSZUKUJEMY OSOBY W FUNKCJI

PRACOWNIK SOCJALNY

ZAPEWNIMY CI:

 • współpracę z profesjonalnym zespołem,
 • zaplanowany proces wdrożenia do pracy,
 • dużą samodzielność podejmowania decyzji i możliwość działania,
 • stałe warunki współpracy,
 • auto do wykorzystania w trakcie pracy.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA STANOWISKU ZA:

 • współpracę z Rodzinami będącymi pod opieką Hospicjum Domowego w zakresie wsparcia socjalnego - analizę i ocenę ich sytuacji socjalnej,
 • planowanie, organizację lub współorganizację spotkań, wyjazdów, wydarzeń dla Podopiecznych i ich rodzin
 • bezpośrednią i bieżącą współpracę z całym Zespołem Hospicjum Domowego.

WYMAGANIA
Na tym stanowisku najważniejsze jest doświadczenie zawodowe w pracy socjalnej oraz wysoka odporność na stres
i przeciwności. Ważna jest świadomość etyki zawodowej oraz przestrzeganie w działaniach dobra Podopiecznych
i jednocześnie możliwości Fundacji. Cenne będą dla nas: umiejętność komunikacji, aktywność i szybkość działania, a także otwartość na nowe możliwości.
Będziemy też oczekiwali umiejętności budowania zaangażowania i pracy zespołowej – wspólna praca dla dobra Dzieci jest warunkiem koniecznym, aby z powodzeniem pracować w naszej Fundacji.

Chcemy odpowiedzialnie wybrać osobę, dlatego nasz proces rekrutacyjny będzie składał się z kilku etapów. Po analizie CV wybierzemy do kontaktu osoby spełniające najbliżej nasze kryteria, zadzwonimy i zaprosimy na rozmowę. Następnie zaprosimy do nas do siedziby Fundacji na spotkanie. W trzecim etapie zorganizujemy spotkanie z Zarządem.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, prześlij CV i list motywacyjny, w którym przedstawisz swoją koncepcję pracy na stanowisku na adres praca@gajusz.org.pl. Prosimy o dopisanie numeru ref. 02/11/2019

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Fundację Gajusz zwanej dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Po jej zakończeniu - w celu prowadzenia dalszej rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od dnia ogłoszenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałem/łam się z prawem do cofnięcia tej zgody w każdym momencie."

SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ PROJEKTÓW I DOTACJI

Fundacja Gajusz, działająca od ponad 20 lat na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim. Prowadzimy hospicjum domowe, stacjonarne i perinatalne.
Jesteśmy po to, aby Dzieci nie były same.
Od 2016 roku prowadzimy Tuli Luli Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny – jest to jeden z dwóch takich ośrodków w kraju, a jedyny na terenie województwa łódzkiego i ościennych. W Centrum Terapii i Pomocy Dziecku i Jego Rodzinie Cukinia wsparciem obejmujemy całe rodziny.
Pracują u nas ludzie z misją pomagania, dla których ważne są Dzieci i ich dobro. Każdego roku pomagamy ponad 1500
Dzieciom. A nasz zespół to już ponad 100 osób.

DLA NASZEGO ZESPOŁU
POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO

SPECJALISTY DS. ROZLICZEŃ PROJEKTÓW I DOTACJI

OSOBA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

 • zapewnienie prawidłowej, zgodnej z obowiązującymi przepisami prawa i zasadami, realizacji projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej, jednostek samorządu terytorialnego lub innych,
 • współpracę z działami celem kontroli postępów oraz realizacji projektów zgodnie z założeniami, bieżącą koordynację działań,
 • współpracę z księgowością oraz kadrami związaną z prawidłowym księgowaniem wydatków projektu oraz rozliczaniem otrzymanego dofinansowania,
 • analizę dokumentacji finansowo-księgowej, prawnej dotyczącej projektów, bieżące jej uzupełniania i rozliczanie,
 • opracowywanie wniosków, płatności i innych dokumentów niezbędnych do zapewnienia poprawności rozliczeń,
 • przygotowywanie raportów oraz archiwizacja dokumentacji po zakończeniu projektu,
 • współpracę z instytucjami odpowiedzialnymi za weryfikację projektów, przygotowanie i udział w kontrolach.


UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRE ZAPEWNIĄ WŁAŚCIWĄ REALIZACJĘ ZADAŃ:

 • dokładność, skupienie na szczegółach i analiza informacji,
 • współpraca i nastawienie na szukanie rozwiązań,
 • doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub wykształcenie związane z zarządzaniem projektami, finansami lub pokrewne.

Motywacja do wspólnej, zespołowej pracy dla dobra Dzieci jest warunkiem koniecznym, aby z powodzeniem pracować
w naszej Fundacji.

ZAPEWNIMY CI:

 • współpracę z profesjonalnym zespołem,
 • zaplanowany proces wdrożenia do pracy, wsparcie osób w przekazaniu wszelkich potrzebnych informacji i szkolenie,
 • możliwość działania i podejmowania decyzji,
 • stałe warunki współpracy.

Chcemy odpowiedzialnie wybrać osobę, dlatego nasz proces rekrutacyjny będzie składał się z kilku etapów. Po analizie CV wybierzemy do kontaktu osoby spełniające najbliżej nasze kryteria, zadzwonimy i przeprowadzimy krótką rozmowę.
Następnie zaprosimy do nas do siedziby Fundacji na spotkanie. W trzecim etapie zorganizujemy spotkanie z Zarządem.

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, prześlij CV na adres praca@gajusz.org.pl do dnia 13.12.2019. Prosimy o
podanie w temacie maila numeru referencyjnego: W01/12/2019

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Fundację Gajusz zwanej dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski