strona główna / kontakt / Gajusz szuka człowieka

GAJUSZ SZUKA CZŁOWIEKA

Praca w Gajuszu

Fundacja Gajusz, działająca od ponad 20 lat na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim. Prowadzimy hospicjum domowe, stacjonarne i perinatalne. 

Jesteśmy po to, aby dzieci nie były same.

Od 2016 roku prowadzimy TULI LULI Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny – jest to jeden z dwóch takich ośrodków w kraju,
a jedyny na terenie województwa łódzkiego i ościennych.
W Centrum Terapii i Pomocy Dziecku i Jego Rodzinie Cukinia wsparciem obejmujemy całe rodziny.

Pracują u nas ludzie z misją pomagania, dla których ważne są dzieci i ich dobro. Każdego roku pomagamy ponad 500 rodzinom. A nasz zespół to już ponad 100 osób. Może chcesz dołączyć do nas?
KIEROWNIK DS. MEDYCZNYCH, LEKARZ

Fundacja Gajusz, działająca od ponad 20 lat na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim. Prowadzimy hospicjum domowe, stacjonarne i perinatalne. Jesteśmy po to, aby Dzieci nie były same.
Od 2016 roku prowadzimy TULI LULI Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny – jest to jeden z dwóch takich ośrodków w kraju, a jedyny na terenie województwa łódzkiego i ościennych. W Centrum Terapii i Pomocy Dziecku i Jego Rodzinie Cukinia wsparciem obejmujemy całe rodziny. Pracują u nas ludzie z misją pomagania, dla których ważne są Dzieci i ich dobro. Każdego roku pomagamy ponad 500 rodzinom. A nasz zespół to już ponad 100 osób. 

Do naszego zespołu Hospicjum Domowego poszukujemy obecnie osoby na stanowisko kierownika ds. medycznych

ZAKRES ODPOWIEDZIALNOŚCI:

 • planowanie i realizacja opieki medycznej nad przewlekle chorymi dziećmi w regionie łódzkim,
 • zarządzanie zespołem lekarzy oraz nadzór merytoryczny i wsparcie decyzyjne w szczególnie trudnych sytuacjach medycznych,
 • współpraca z Zarządem fundacji celem zapewnienia wysokich standardów pomocy Dzieciom oraz Rodzinom,
 • współpraca z zespołem pielęgniarskim, rehabilitantami oraz innymi służbami wspierającymi pacjentów,
 • tworzenie i wdrażanie procedur medycznych,
 • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji medycznej,
 • inicjowanie działań mających na celu podnoszenie satysfakcji naszych Pacjentów i ich Rodzin.


NASZE WYMAGANIA SĄ MOŻLIWE DO SPEŁNIENIA:

 • priorytetem jest posiadanie serdecznego stosunku do naszych małych pacjentów,
 • doświadczenie na stanowisku Pediatry lub Kierownika ds. medycznych oraz specjalizacja pediatryczna,
 • otwartość na ludzi i nowe wyzwania,
 • budowanie życzliwej atmosfery pracy w podległym zespole,
 • gotowość do pracy w elastycznych godzinach (ale w ramach planu) będzie dla nas dodatkowym atutem.


OBIECUJEMY, ŻE:
Spotkasz się z dobrą atmosferą pracy oraz otrzymasz niezbędne wsparcie Zespołu. Jeśli oczekujesz, że w pracy będziesz mógł/mogła pomagać małym pacjentom, ale jednocześnie zależy Ci na współpracy merytorycznej, z pewnością to otrzymasz.
Nasi specjaliści otrzymują również, jeśli jest to potrzebne, wsparcie psychologiczne. Dbamy o naszych pracowników i współpracowników. Zapewniamy dobre warunki zatrudnienia i pracy.

Jeśli jesteś zainteresowana/y, prześlij CV i list motywacyjny na adres praca@gajusz.org.pl Jeśli masz pytania lub chcesz więcej dowiedzieć się o pracy na tym stanowisku, możesz skontaktować się z nami pod nr telefonu 504270753.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli „Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Fundację Gajusz zwanej dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Po jej zakończeniu - w celu prowadzenia dalszej rekrutacji jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy od dnia ogłoszenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałem się z prawem do cofnięcia tej zgody w każdym momencie.”

OPIEKUN W HOSPICJUM STACJONARNYM

Od 2013 roku prowadzimy Hospicjum Stacjonarne dla Dzieci. To nasz Pałac, w którym mieszkają Królewny i Książęta, nieuleczalnie chore, często pozbawione opieki rodzicielskiej. Sprawiamy, że ich każdy dzień jest pełen miłości, troski i radości.

Opiekunowie zapewniają stałe ciepło i troskę, pracują w rytmie naszych Pacjentów. Stwarzają dom, chcemy, aby nasze Dzieci czuły się u nas jak w rodzinie.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA STANOWISKU:

 • Bezpośrednia opieka nad chorymi Dziećmi.
 • Zapewnianie zabawy, ciepła i troski Pacjentom zgodnie z ich aktualnymi potrzebami.
 • Współpraca z fizjoterapeutami i specjalistami, wdrażanie ich zaleceń.
 • Utrzymywanie czystości, porządku, prace higieniczne, przygotowywanie posiłków.


WYMAGANIA:

 • Gotowość do pracy w systemie równoważnym, na zmiany, według grafika (zapewniamy naszym Dzieciom stałą 24-godzinną opiekę przez 7 dni w tygodniu).
 • Ciepło i wrażliwość na potrzeby małych Dzieci.
 • Doświadczenie w zakresie opieki paliatywnej mile widziane.


ZAPEWNIMY CI niezbędne wdrożenie do pracy, pomoc innych Opiekunów, Pielęgniarek, Lekarzy i Specjalistów. Będziesz współpracować z bardzo profesjonalnym, wykształconym zespołem, w przyjaznym otoczeniu. Wynagrodzenie zależy od liczby zrealizowanych dyżurów w miesiącu.

Chcemy odpowiedzialnie wybrać osobę, dlatego nasz proces rekrutacyjny będzie składał się z kilku etapów. Po analizie CV zadzwonimy do wybranych kandydatów i przeprowadzimy krótką rozmowę. Następnie zaprosimy do Fundacji na spotkanie. Jeśli jesteś zainteresowana/y, prześlij CV na adres: praca@gajusz.org.pl.
Prosimy o dopisanie numeru ref. 04/01/2020

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Fundację Gajusz zwanej dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

PIELĘGNIARKA W HOSPICJUM STACJONARNYM

Fundacja Gajusz, działająca od ponad 20 lat na rzecz nieuleczalnie chorych dzieci, jest jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim. Pracują u nas ludzie z misją pomagania, dla których ważne są Dzieci i ich dobro. Nasz zespół liczy ponad 120 osób, każdego roku pomagamy 500 rodzinom. 

Jesteśmy po to, aby Dzieci nie były same.

Od 2013 roku prowadzimy Hospicjum Stacjonarne dla Dzieci nazywane Pałacem. Mieszkają tu Książęta, czyli nieuleczalnie chore dzieci, często pozbawione opieki rodzicielskiej. Sprawiamy, że ich każdy dzień jest pełen miłości, troski i radości.

Pielęgniarki współpracują z opiekunami, wspólnie zapewniają ciepło i troskę. Pracują w rytmie małych pacjentów, tworząc dla nich dom. Chcemy, aby czuły się u nas jak w rodzinie.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA STANOWISKU:

 • Stała, bezpośrednia opieka nad pacjentami.
 • Wykonywanie świadczeń na zlecenie lekarza (rehabilitacyjnych i leczniczych).
 • Podawanie leków, pobieranie badań.
 • Wprowadzanie usprawnień oraz nowych metod pielęgnacyjnych optymalizujących poziom opieki nad pacjentem.
 • Uzupełnienie dokumentacji medycznej.
 • Współpraca z fizjoterapeutami i specjalistami, wdrażanie ich zaleceń.

 

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe.
 • Ukończony kurs kwalifikacyjny o specjalności pielęgniarskiej.
 • Gotowość do pracy w systemie równoważnym, na zmiany, według grafiku (zapewniamy stałą, 24-godzinną opiekę przez 7 dni w tygodniu).
 • Ciepło i wrażliwość na potrzeby małych Dzieci.
 • Doświadczenie w zakresie opieki paliatywnej mile widziane.

ZAPEWNIMY CI niezbędne wdrożenie do pracy, pomoc innych pielęgniarek, lekarzy, specjalistów oraz opiekunów.
Będziesz współpracować z bardzo profesjonalnym, wykształconym zespołem w przyjaznym otoczeniu. Wynagrodzenie zależy od liczby zrealizowanych dyżurów w miesiącu.

Chcemy odpowiedzialnie wybrać osobę, dlatego nasz proces rekrutacyjny będzie składał się z kilku etapów.
Po analizie CV zadzwonimy do wybranych kandydatów i przeprowadzimy krótką rozmowę. Następnie zaprosimy do Fundacji na spotkanie. Jeśli jesteś zainteresowana/y, prześlij CV na adres: praca@gajusz.org.pl.

Prosimy o dopisanie numeru ref. 01/05/2020

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Fundację Gajusz zwanej dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko”.

PSYCHOLOG Z POTWIERDZONYM DOŚWIADCZENIEM KLINICZNYM ORAZ DIAGNOSTA KLINICZNY

W oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia Fundacja Gajusz uruchamia Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży. Poszukujemy certyfikowanych terapeutów, którzy będą realizować porady psychoterapeutyczne i prowadzić diagnozę dla naszych małych pacjentów.

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim. Prowadzimy hospicjum domowe, stacjonarne i perinatalne. W 2016 roku powstał Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny Tuli Luli, w którym mieszkają niemowlęta opuszczone przez rodziców biologicznych. W Centrum Terapii i Pomocy Dziecku i Jego Rodzinie Cukinia wspieramy małych pacjentów okrutnie doświadczonych przez los i ludzi.

Kontrakt z NFZ pozwala nam kontynuować misję pomagania najbardziej potrzebującym. Jesteśmy po to, aby dzieci nie były same.

W trudnym czasie epidemii można realizować działania, korzystając z narzędzi teleinformatycznych.

Nie ogranicza nas miejsce zamieszkania!
Będziemy realizować diagnozy i terapie również zdalnie.

SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA:

 • Specjalizacja kliniczna lub potwierdzone co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy klinicznej.
 • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.
 • Znajomość nowoczesnych narzędzi diagnozy, testów psychologicznych, inwentarzy i skal psychopatologicznych, szczególnie w odniesieniu do dzieci i młodzieży.
 • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu diagnoz z wykorzystaniem połączeń teleinformatycznych.

Zaangażowanie i chęć pracy zespołowej dla dobra dzieci jest warunkiem koniecznym, aby z powodzeniem pracować w naszej fundacji.

ZAPEWNIAMY:

 • Kontakt z pacjentami i wsparcie organizacyjne.
 • Stałe warunki i długoletnią współpracę po okresie adaptacji.
 • Cykliczne superwizje pracy.
 • Raz na miesiąc konsylia omawiające sytuację i postęp psychoterapeutyczny klientów.
 • Współpracę z bardzo profesjonalnym, doświadczonym zespołem psychologów, pedagogów i psychiatrów.
 • Zaplanowany proces wdrożenia do pracy.


ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA STANOWISKU ZA:

 • Wykonywanie diagnozy psychologicznej oraz udzielanie porad psychologicznych.
 • Przygotowywanie sprawozdań.
 • Prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji.
 • Udział w superwizjach i spotkaniach zespołu.

Chcemy odpowiedzialnie wybrać osobę, dlatego nasz proces rekrutacyjny będzie składał się z kilku etapów. Po analizie CV wybierzemy osoby spełniające nasze kryteria. Zadzwonimy i zaprosimy na rozmowę wstępną. Następnie spotkamy się w siedzibie fundacji z Dyrektorem Psychoterapii i Superwizji oraz Zarządem.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y, prześlij CV na adres praca@gajusz.org.pl. Prosimy o dopisanie numeru ref. 02/04/2020

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Fundację Gajusz zwanej dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”


PSYCHOTERAPEUTA

W oparciu o kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia Fundacja Gajusz uruchamia Ośrodek Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży. Poszukujemy certyfikowanych terapeutów, którzy będą realizować porady psychoterapeutyczne i prowadzić diagnozę dla naszych małych pacjentów.

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej znanych organizacji pożytku publicznego w województwie łódzkim. Prowadzimy hospicjum domowe, stacjonarne i perinatalne. W 2016 roku powstał Interwencyjny Ośrodek Preadopcyjny Tuli Luli, w którym mieszkają niemowlęta opuszczone przez rodziców biologicznych. W Centrum Terapii i Pomocy Dziecku i Jego Rodzinie Cukinia wspieramy małych pacjentów okrutnie doświadczonych przez los i ludzi.

Kontrakt z NFZ pozwala nam kontynuować misję pomagania najbardziej potrzebującym. Jesteśmy po to, aby dzieci nie były same.


W trudnym czasie epidemii można realizować działania, korzystając z narzędzi teleinformatycznych.

Nie ogranicza nas miejsce zamieszkania!
Będziemy realizować porady również zdalnie.

SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA:

 • Certyfikat Psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychologicznego lub Psychiatrycznego lub ukończony czteroletni akredytowany kurs psychoterapii.
 • Gotowość do pracy z dziećmi i młodzieżą.
 • Zaangażowanie i chęć pracy zespołowej dla dobra dzieci jest warunkiem, aby z powodzeniem pracować w naszej fundacji.
 • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu terapii zdalnej z wykorzystaniem połączeń teleinformatycznych.

ZAPEWNIAMY:

 • Kontakt z pacjentami i wsparcie organizacyjne.
 • Stałe warunki i długoletnią współpracę po okresie adaptacji.
 • Cykliczne superwizje pracy.
 • Raz na miesiąc konsylia omawiające sytuację i postęp psychoterapeutyczny klientów.
 • Współpracę z bardzo profesjonalnym, doświadczonym zespołem psychologów, pedagogów i psychiatrów.
 • Zaplanowany proces wdrożenia do pracy.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA STANOWISKU ZA:

 • Prowadzenie psychoterapii zdalnie lub na miejscu w Łodzi, w siedzibie Poradni przy ul. Piotrkowskiej.
 • Przygotowywanie sprawozdań.
 • Prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji.
 • Udział w superwizjach i spotkaniach zespołu.

Chcemy odpowiedzialnie wybrać osobę, dlatego nasz proces rekrutacyjny będzie składał się z kilku etapów. Po analizie CV wybierzemy osoby spełniające nasze kryteria. Zadzwonimy i zaprosimy na rozmowę wstępną. Następnie spotkamy się w siedzibie fundacji z Dyrektorem Psychoterapii i Superwizji oraz Zarządem.

Jeśli jesteś zainteresowana/-y, prześlij CV na adres praca@gajusz.org.pl. Prosimy o dopisanie numeru ref. 01/04/2020

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: „Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Fundację Gajusz zwanej dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

OPIEKUN W INTERWENCYJNYM OŚRODKU PREADOPCYJNYM TULI LULI

Opiekunowie zapewniają stałe ciepło i troskę, pracują w rytmie naszych małych podopiecznych. Stwarzają dom, chcemy aby nasze Dzieci czuły się u nas jak w rodzinie.
Opiekun w IOP opiekuje się Niemowlętami/Noworodkami od 0 do pierwszego roku życia.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA STANOWISKU:

 • Bezpośrednia opieka nad dziećmi do pierwszego roku życia.
 • Utrzymywanie czystości, porządku, prace higieniczne, przygotowywanie posiłków.
 • Współpraca z fizjoterapeutami i specjalistami, wdrażanie ich zaleceń.
 • Zabawa i dbałość o stały rozwój Dzieci.

WYMAGANIA:

 • Wykształcenie pedagogiczne, psychologiczne lub pielęgniarskie (warunek konieczny).
 • Gotowość do pracy w systemie równoważnym, na zmiany, według grafika (zapewniamy naszym Dzieciom stałą 24-godzinną opiekę przez 7 dni w tygodniu).
 • Ciepło i wrażliwość na potrzeby małych Dzieci.

Jeśli czujesz, że jesteś w stanie opiekować się niemowlęciem, poświęcić mu swój czas i uwagę, ta praca jest dla Ciebie.
Zapewnimy Ci niezbędne wdrożenie do pracy, pomoc Wychowawcy. Będziesz współpracować z bardzo profesjonalnym, wykształconym zespołem, w przyjaznym otoczeniu.
Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany, prześlij CV dopisując numer referencyjny TL01/10/2020 na adres praca@gajusz.org.pl

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli „Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich powyższych danych osobowych przez Fundację Gajusz zwanej dalej administratorem, w celu realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski
banner polski banner polski