Biznes jest Dobry

Społeczna odpowiedzialność biznesu to nośne hasło, które warto zamienić w czyn. Sprawdź, jak Ty i Twoi pracownicy możecie wesprzeć Gajuszątka.

Biznes to wiedza, mądrość, pracowitość – działanie w celu zarobienia pieniędzy. Jest częścią życia. Konieczną, żeby trwało, żywiło, gdzieś mieszkało.

Życie warte przeżycia to skarb, bezcenny dar, szczęśliwy, łaskawy los, poczucie, że wszystko ma sens.

Nasi pracownicy mówią, że najważniejszym składnikiem ich premii jest poczucie robienia czegoś najważniejszego na świecie. Wielu Gajuszowych darczyńców podkreśla, że mają tak samo. Że im więcej dają, tym czują się bogatsi.

Zatem jeśli chcesz poczuć, że robisz coś bezcennego, co zostanie z Tobą na zawsze, dołącz do ekipy niosącej poMOC. Poczuj własną moc! Przemień niedoskonały świat chorego, skrzywdzonego dziecka w dobre miejsce.

Jak pomaga biznes?

Czekamy na Ciebie! Zadzwoń, napisz, pomóż.

pon.–pt. w godz. 9.00–16.00
727 001 001
kontakt@gajusz.org.pl

Oni już pomagają:

Pomoc finansowa

+ DOŁĄCZ DO NICH

Pomoc rzeczowa

+ DOŁĄCZ DO NICH

Procent z zysków

+ DOŁĄCZ DO NICH

Wieczór Przyjaciół Gajusza

Co 2-3 lata z okazji urodzin Fundacji Gajusz organizujemy uroczyste gale. W 2021 roku Wieczór Przyjaciół Gajusza odbył się w formie zdalnej, ale emocje były całkowicie realne! Podczas spotkania szklane statuetki flaminga pofrunęły do firm, które w sposób szczególny wsparły Gajuszątka. Dla nagrodzonych przygotowaliśmy także animacje dotyczycące ich działalności biznesowej i pokazujące, w jaki sposób pomagają naszym podopiecznym. Tak podziękowaliśmy im za codzienne-niecodzienne towarzyszenie:

Inwemer

Milkpol

Gefco

Amazon

Provident

Rainbow

Materiały dodatkowe

ekran na balu z logo 1% oraz zgromadzeni goście przy stolikach
Ach, co to był za bal! 
Bal charytatywny 

Jak jeszcze możesz pomóc?

Dzielenie się to mnożenie dobra.
Czas na niestandardową matematykę!

SZCZEGÓŁY