Gajusz poleca

gajusz-poleca

Fortak & Karasiński Radcowie Prawni

fandk.com.pl

fk legal logo

Fortak & Karasiński to kancelaria prawna, która od wielu lat wspiera nas w wędrówce przez zawiłości prawne. Robią to z głową, ale i z sercem! Ostatnie miesiące współpracy to bezcenna opieka nad sprawami Oskarka Pułki, byłego pacjenta naszych hospicjów. Dziękujemy również za przeprowadzenie nas przez gąszcz najnowszych przepisów związanych z pandemią. Wspaniała robota!

Brenntag

brenntag.com

brenntag logo

Brenntag to światowy lider w dystrybucji surowców chemicznych i dodatków funkcjonalnych. Z okazji Bożego Narodzenia pracownicy firmy zorganizowali akcję charytatywną i zebrali pokaźną sumę pieniędzy. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie! Wasz piękny prezent pozwolił Gajuszątkom spędzić wspaniałe, ciepłe Boże Narodzenie!
Magię świąt tworzą ludzie.

Delia Cosmetics

delia.pl

delia cosmetics logo

Delia Cosmetics to rodzinna firma, która stała się marką rozpoznawalną na całym świecie. Jej kosmetyki dostępne są już w 90 krajach! Jest też rówieśnicą Fundacji Gajusz. Może to dlatego tak świetnie się rozumiemy? Założyciele i pracownicy Delia Cosmetics to ludzie o ogromnej wrażliwości. Przez cały rok pamiętają o naszych podopiecznych i ich rodzinach. Z okazji świąt obdarowali mamy Gajuszątek cudnymi podarkami.

Fundacja Sapere Aude

sapere-aude.org.pl

logo sapere aude

Sapere Aude to fundacja zajmująca się budowaniem przestrzeni dla dialogu między środowiskami różniącymi się światopoglądowo. Z okazji Święta Niepodległości zaprosili nas na bal, podczas którego odbyła się charytatywna licytacja. Dochód z niej został przeznaczony na pomoc dzieciom chorym i opuszczonym przez biologicznych rodziców. Dziękujemy Fundatorowi i Zarządowi Fundacji oraz wszystkim Gościom balu, którzy tak hojnie obdarowali Gajuszątka.