Rajd Flaminga

Co siódme dziecko w Polsce odczuwa niezadowolenie ze swojego życia w stopniu zagrażającym jego zdrowiu psychicznemu. Niemal połowa młodzieży twierdzi, że miewa wszystkiego dość! 

Niektórzy nawet nie mają sił, by poprosić o pomoc… 

Centrum Terapii CUKINIA Fundacja Gajusz otworzyła w 2018 r. Pomoc, czyli prawie 30 000 godzin terapii, otrzymało dotąd ponad 2000 małych pacjentów. W 2022 r. kosztowało to 1 500 000 zł. 

Aby pomoc przyszła na czas, potrzebni są Darczyńcy. 

Kamil Pyclik oraz Darek Olejnik zauważyli palącą potrzebę zebrania dodatkowych środków niezbędnych do funkcjonowania fundacji. Postanowili połączyć swoją pasję do motoryzacji z potrzebą pomocy i wymyślili Rajd Flaminga.  

Twoja darowizna to pomoc dla dzieci, które doznały trudnych przeżyć. Stany depresyjne, molestowanie, rozwód rodziców, śmierć bliskiej osoby, wykluczenie z grupy rówieśniczej. Problemów jest całe mnóstwo i niestety coraz więcej…  

Mały chłopiec patrzący w zamyśleniu w dal rajd flaminga zbiórka ukryta

Zerwanie kontaktów społecznych spowodowane przez pandemię, cyberprzemoc, galopujący świat. Potrzebna jest załoga specjalistów, którzy wiedzą, w jaki sposób zareagować. Dostępna najlepiej niemalże od ręki – bo czasem po prostu nie można czekać.  

Dziękujemy, że dołączasz do grona Ludzi o Wielkich Sercach! 

Zbieramy środki na 120 rocznych terapii!

Podarowaliście 5382 zł z 500000 zł

Już 52 osób wsparło Cukinki. Pomóż i Ty, by zapewnić terapię.