Gajusz poleca

gajusz-poleca

Milkpol

milkpol.com.pl

milkpol sa logo czarnocin

Może być pysznie i pomocnie, bo serki waniliowe, czekoladowe i ser do naleśników z Czarnocina wspierają Gajuszątka! Jedząc je, delektujcie się smakiem i pomyślcie ciepło o naszych dzieciach. Milkpol dba, by ich produkty były naturalne i wolne od zanieczyszczeń. Skupuje ponad milion litrów mleka miesięcznie, z którego wytwarza ponad 600 ton najwyższej jakości wyrobów.

Pharmena

pharmena.eu

pharmena logo

Cieszy nas, że wśród Darczyńców mamy firmę, która przykłada ogromną wagę do jakości i bezpieczeństwa swoich produktów. W ofercie znajdują się m.in. produkty Dermena przeznaczone do pielęgnacji włosów, skóry, paznokci oraz rzęs. Wieloletnie doświadczenie, skuteczność potwierdzona badaniami i liczne, pozytywne opinie użytkowników sprawiły, że obecnie Dermena jest jedną z wiodących marek w kategorii preparatów do pielęgnacji włosów.

Produkty Dermena oznaczone logo Fundacji Gajusz wspierają Gajuszątka. Dziękujemy!

Fundacja ING Dzieciom

ingdzieciom.pl

logotyp fundacji ing dzieciom pomarańczowa dłoń z uśmiechniętą buzią

Fundacja ING wspiera dzieci i młodzież w odkrywaniu świata oraz własnych możliwości. Dodaje im odwagi w podejmowaniu kolejnych wyzwań, realizacji marzeń, wyrównywaniu szans edukacyjnych czy społecznych.
W szczególny sposób, dzięki zaangażowaniu pracowników ING, postanowiła wesprzeć Gajuszątka, które wygrały lub wciąż walczą z rakiem. Dzięki temu nasi Onkobohaterowie dostaną taką pomoc, jakiej potrzebują. Będą się rozwijać dzięki warsztatom twórczym, świetnie bawić i dbać o emocje przy wsparciu psychologów.

Amazon

amazon.com

logotyp amazon

Amazon tworzą ludzie z pasją i sercem. O Gajuszątka troszczą się od kilku lat. Tym razem w ramach “Amazon Goes Gold for kids with cancer” w sposób szczególny zadbali o potrzeby naszych onkobohaterów. A na święta dodatkowo obsypią maluchy wymarzonymi podarunkami!
Dzięki takim osobom i firmom – zaangażowanym społecznie, chętnym nieść pomoc, gotowym ofiarować swój czas i pieniądze – czujemy, że nasze dzieci są bezpieczne. Dziękujemy!