Wesprzyj remont Pałacowej łaźni!

księżniczka joasia leży w łóżeczku ze ssakiem

Wesprzyj remont Pałacowej łaźni!

Niektóre Książęta kpią sobie z wyroków medycyny! Miały być tylko przez chwilę, a żyją i są szczęśliwe. Tak jak Asia, która ma prawie 11 lat, z nami mieszka od 10. Aby bezpiecznie pielęgnować ją i 9 pozostałych Książąt, konieczny jest remont łazienki. Teraz jest zbyt ciasna i niewygodna.

Zadbaj o komfort i bezpieczeństwo śmiertelnie chorych dzieci

W co zamieni się Twoje darowizna?

Kinkiet dający
przyjemne światło
1 m2 glazury
2,5 l kolorowej farby
do ścian

Podarowaliście 39805 zł z 60000 zł

283 osób wsparło tę zbiórkę

Droga Ciociu, Drogi Wujku,

Remont łazienki to konieczność!

Pałac powstał w 2013 r. Był domem dla prawie 160 dzieci. Nawet zwyczajne mieszkania niszczą się przez 10 lat, a co dopiero nasze komnaty – tak intensywnie użytkowane! Remont łazienki to konieczność także dlatego, że coraz więcej małych mieszkańców to całkiem spore dzieci.

Ważą od 11 do 40 kg. A bywa, że na pewien czas trafiają do nas także nastolatki, którym na co dzień pomagamy w hospicjum domowym. Niektóre są już niemal dorosłe.

Dzieci, które cierpią na poważne choroby neurologiczne, nie mają świadomego kontaktu z opiekunami. Nie mogą współpracować w trakcie czynności pielęgnacyjnych. Ich ciałka są wiotkie albo zbytnio usztywnione, a tym samym jeszcze cięższe i trudniejsze w pielęgnacji.

Dlatego dla ich bezpieczeństwa potrzebujemy przebudować i doposażyć łazienkę. Zainstalujemy nową, wysoką wannę, pod którą wjedzie podnośnik. Książątka będą bezpiecznie opuszczane wprost do kąpieli. Nowa wanna pozwoli nam także wygodnie korzystać z maty bąbelkowej, której masaże dzieci uwielbiają.

Na ścianach pojawią się nowe, kolorowe kafelki. Podłogi, po których Dworzanie dreptali miliony razy, odzyskają blask. Wymienimy także drzwi i futryny, bo mocno ucierpiały w starciu z licznymi wózkami.

A najważniejsze, że przeorganizujemy przestrzeń tak, by ciocie i wujkowie mogli swobodnie poruszać się w łazience. Obecne ustawienie sprawia trudność, gdy dziecko potrzebuje wsparcia więcej niż jednego dorosłego.

Prosimy, pomóż nam odnowić Pałacową łaźnię!

Podarowaliście 39805 zł z 60000 zł

283 osób wsparło tę zbiórkę

Pozostałe zbiórki