Rajd Przedsiębiorców pomaga Gajuszątkom

Ponad 1200 dzieci było pod opieką Fundacji Gajusz w minionym roku. Nasi podopieczni są chorzy, pokrzywdzeni, opuszczeni… Większość z nich doznała w życiu tylu krzywd, że niejeden dorosły by ich nie podźwignął. 

Z pomocą profesjonalistów odzyskują wiarę w ludzi, w świat, uczą się ponownie ufać. Pomóż im odzyskać nadzieję <3

Wpłacając na zbiórkę, koniecznie W POLU NAZWISKO wpisz nazwę Załogi Rajdowej, której kibicujesz.

Dziękujemy za wszystkie wpłaty, za Wasze otwarte serca i chęć niesienia pomocy. Bawmy się i pomagajmy razem 😊

logo rajdu przedsiębiorców i łódzkiej izby handlowej zbiórka ukryta

O Rajdzie Przedsiębiorców parę słów więcej

Łódzki Rajd Przedsiębiorców jest imprezą cykliczną i ma bardzo długą tradycję, startuje po raz 20-ty!!! Trudno uwierzyć, że nieprzerwanie przez dwie dekady pielęgnujemy networking, stwarzamy warunki do integracji i jednocześnie niesiemy pomoc chorym dzieciom z naszego regionu.

XX. edycja Łódzkiego Rajdu Przedsiębiorców wystartuje z Atlas Areny. Nie chodzi w nim jednak o wyścig – nie liczy się czas uzyskany na mecie, a umiejętności poradzenia sobie z różnorodnymi zadaniami, właściwe odczytanie trasy i sprawdzenie się w czasami zaskakujących konkurencjach. Tegoroczny, jubileuszowy finał odbędzie się w samym środku Polski, gdzie właśnie otwiera się ENERGOSFERA – niepowtarzalne miejsce przygotowane do obserwacji nieba i nie tylko. Po ostatnich konkurencjach w finale, na uczestników czekać będzie  wielki piknik z dobrym cateringiem, możliwość poznania nowych osób i budowania relacji. 

Łódzki Rajd Przedsiębiorców jest również imprezą charytatywną, łączącą dobrą zabawę ze szczytnym celem wspierania łódzkiej Fundacji Gajusz. 

rozpoczęcie wyścigu mężczyzna macha flagą w czarno białą kratkę przed maską samochodu
grupa ludzi siedzi na trawie
kobieta ujeżdża mechanicznego byka, w tle namiot fundacji gajusz

Powodów do wzięcia w nim udziału jest mnóstwo. Na pierwszy plan wybija się jednak  możliwość interakcji w szerszej grupie, której tak bardzo nam brakowało w czasie pandemii. 

Podarowaliście 3490 zł z 10000 zł

Już 32 darczyńców wpłaciło 3490 zł z potrzebnych 10000 zł!

Wpłacając na zbiórkę, koniecznie W POLU NAZWISKO wpisz nazwę Załogi Rajdowej, której kibicujesz.

Pozostałe zbiórki